نرده حفاظ

نرده حفاظ یکی از مهم ترین راه ها برای افزایش ایمنی منازل مسکونی می باشد. نرده روی دیوار در همان نگاه اول سارق را از برنامه ریزی برای سرقت از منزل باز می دارد. زیرا باعث افزایش ریسک سرقت می شود. نرده های مختلفی در مدل های گوناگون وجود دارد. اما در این نوشتار بهترین نرده حفاظ روی دیوار را به شما معرفی می کنیم

نرده فلزی ساختمانی :

نرده فلزی ساختمانی : به دور اطراف خود نگاه کرده اید؟ هرجایی را که ببینید در خیابان و یا خانه ها انواع نرده های فلزی را  می بینید . از نرده های فلزی پله ها تا نرده های فلزی میان خیابان و یا نرده های فلزی که بر روی دیوار منازل و شرکت ها نصب می شود.

حفاظ های آبشاری و سر نیزه‌ای و شاخ گوزنی هم در زمره همین نرده ها  هستند و اساسا کسانی که به طراحی حفاظ های شاخ گوزنی و نیزه ای می‌پردازند در ساخت انواع نرده های فلزی نیز توانمند‌اند و می‌توانند با کیفیتی بسیار مناسب انواع نرده های فلزی را نیز بسازند.

وظایف نرده  فلزی

نرده های فلزی را باید به انواع شهری و ساختمانی تقسیم کرد. نرده های فلزی شهری برای ساماندهی به عبور مرور ماشین ها و عابران پیاده در سطح شهر نصب می‌شود. اشکال و جنس نرده های فلزی شهری آنچنان گسترده و متنوع می باشد باید در مقاله ای بسیار مفصل به انواع آنها پرداخت. اساسا مصرف کننده نرده ای فلزی شهری نهاد ها و ارگان هایی  می باشند که با عبور و مرور شهری سر و کار دارند و ساخت این نرده ها را اغلب به صورت مقاطع کاری به کارگاه ها و کارخانه‌های صنایع فلزی می‌سپارند. از این رو کمتر پیش می‌آید که نرده های فلزی شهری توسط اشخاص سفارش داده شود.

اما نرده های فلزی ساختمانی آن دسته نرده های فلزی  می باشند که در ساختمان ها مسکونی تجاری و اداری به کار می‌روند روش نصب و جنس این نرده های فلزی با نرده های شهری بسیار متفاوت می باشد و اساسا از آن نرده ها ظریفت ساخته می‌شوند و با مهارت و ظرافت بیشتری بر روی دیوار ها و پله های ساختمان نصب می‌شود.

نرده  فلزی ساختمانی به دو دلیل ایمنی و حفاظت بر روی دیوار، درب و پله های ساختمان نصب می شوند.

ایمنی اصلی ترین دلیل نصب انواع نرده راه پله و نرده راه پله فرفورژه و برخی پنجره  می باشد البته این روز ها تجدید نظر های خاصی درباره نصب نرده جلوی پنجره صورت گرفته  است که در مقاله‌ای جدا به آن می‌پردازیم.

حفاظت هم یکی دیگر از دلایل استفاده از انواع نرده های ساختمانی می باشد حفاظت از تجاوز و دستبرد به ساختمان می‌تواند انگیزه مناسبی برای ساخت و نصب نرده های فلزی باشد اما باید توجه کرد که نرده های فلزی به تنهایی محافظ امنیت شما  نمی باشند و باید این نرده ها با انواع حفاظ های ایمنی همراه شوند تا به یک عامل محافظ کاربردی و مؤثر بدل شوند.

گروه صنعتی قائم حفاظ  یکی از پیشگامان تولید انواع نرده‌های فلزی شهری و ساختمانی می باشد و با ابداع انواع طرح های قوی و در عین حال زیبا به زیبایی و ایمنی تمام عیار پروژهای خود فکر می کند.

مشاوره میخواهید؟همین حالا شروع کنید