حفاظ لاله ای

حفاظ لاله ای

حفاظ لاله ای چیست؟

یکی از کارآمدترین انواع حفاظ روی دیوار، حفاظ لاله ای می باشد. همانطور که از نام این حفاظ دیوار نیز پیدا می باشد، حفاظ لاله ای ظاهری شبیه گل های لاله دارد. از این روی حفاظ لاله ای را نیز همچون حفاظ لیلیوم، می توان یکی از زیباترین انواع حفاظ روی دیوار دانست.

این حفاظ دیوار که از تریکیب میلگرد ۱۰ به میزان ۹۰ درصد و میلگرد ۸ به میزان ۱۰ درصد ساخته می شود، دارای مقاوت بسیار بالا در برابر خم خوردگی، شکستن و برش است و می توان آن را حفاظی امن برای جلوگیری از عبور سارقین از روی دیوار بدانیم.

 

رنگ  ارتفاع و تراکم حفاظ لاله ای

حفاظ لاله ای نیز همانند سایر انواع حفاظ دیوار در رنگ های متنوعی تولید می شود و برای زیبایی بیشتر، باید رنگ آن با دیوار محل نصب هماهنگی داشته باشد.
این نوع حفاظ را می توان با ارتفاع متفاوتی ساخت که بسته به نیاز و سفارش مشتری تعیین می گردد. اما ارتفاع ۹۰ سانتی متر، اندازه ایده آلی برای حفاظ لاله ای محسوب  می گردد.

به همین شکل در مورد تراکم حفاظ لاله ای نیز انتخاب با مشتری است. بدیهی می باشد که هرچه تراکم بالاتر رود، کارآیی حفاظ بیشتر شده و عبور از روی دیوار دشوارتر می شود. تراکم ۴ گل در هر شاخه ۱ و نیم متری، مقدار قابل قبولی محسوب می گردد.

جالب می باشد بدانید که انواع حفاظ لاله ای تولید شده توسط شرکت های مختلف دارای تفاوت اندکی با یکدیگر هستند.

علاوه بر شرکت صنایع فلزی  قائم حفاظ با سال ها تجربه در زمین طراحی و تولید انواع حفاظ روی دیوار، اقدام به تولید حفاظ لاله ای کرده است که نمونه آن را در تصویر مشاهده می فرمایید.

همچنین جهت طرح پرسش ها و دریافت مشاوره رایگان در زمینه انتخاب حفاظ و تعیین ارتفاع و تراکم آن یا سایر سوالات، می توانید به صورتی حضوری به شرکت مراجعه کرده یا از طریق تماس تلفنی با مشاوران صنایع فلزی قائم در ارتباط باشد.

مشاوره میخواهید؟همین حالا شروع کنید