حفاظ روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار چیست : در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور  نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن  نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.

امروزه برای برطرف کردن این مشکلات، نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که به حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی شهرت دارند.

 

بهترین حفاظ برای دیوار ساختمان چیست

 

حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند.

این حفاظ های زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن می باشند. چرا که عرض بلندی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود دارند. پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال سرقت بسیار پایین است.

وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز می باشند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شود.

 

کیفیت و دوام

 

این حفاظ ها کیفیت و دوام بسیاربالایی دارند و شما می توانید تا سالیان دراز از این حفاظ ها استفاده کنید.

قائم حفاظ با دارا بودن تیم  حرفه ای، امکان طراحی، اجرا و نصب انواع حفاظ استیل و نرده استیل را برای آپارتمان، بانک و پشت پنجره، در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است.

قائم حفاظ بزرگترین طراح و تولیدکننده حفاظ بوته ای با کیفیت عالی تولیدکننده انواع حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای خارپشتی، سرنیزه ای طراح و تولید کننده انواع نرده و حفاظ ، حفاظ بوته ای تولید انواع نرده ، حفاظ ، حفاظ بوته ای ،حفاظ روی دیوار ، نرده روی دیوار ، حفاظ شاخ گوزنی ، نرده پله تولید انواع نرده و حفاظ تولید انواع نرده تولید حفاظ تولید حفاظ بوته ای

در بحث امنیت حفاظ های روی دیوار به دو صورت بررسی میشوند:

۱- از لحاظ ارتفاع و تراکم

۲- از لحاظ ساختار

در مورد اول اکثرا فکر میکنند که هر چه حفاظ بلندتر و پر تراکم تر باشد ایمن تر می باشد در صورتی که اینطور نمی باشد!
میدانیم که اکثر حفاظ های نسل جدید بدلیل زیبایی و مقرون به صرفه تر شدن از میلگرد نمره ۱۰ ساخته شده است و این نوع میلگرد برای ارتفاعات بالای ۱ متر مناسب نمی باشد، از طرفی هرچه تراکم حفاظ روی دیوار بیشتر از حد مجاز (حد مجاز=تراکم ۱۹) باشد، سارقان با قرار دادن پتو یا موکت یا مشابه آنها بروی حفاظ دیوار میتوانند از روی آن رد گردند و در واقع با پر تراکم تر شدن بجای اینکه دیوار خانه را با هزینه بیشتر ایمن تر کنیم آنرا تامین خواهیم کرد.
در مورد ساختار دوم باید بگوییم که حفاظ های شاخ گوزنی، نیزار، حفاظ بوته ای خاری و نرده حفاظ جیران و امثال اینها تقریبا در یک سطح از نظر ایمنی قرار دارند اما حفاظ لیلیوم یک لول از همه آنها بالاتر و از نظر اکثریت مشتریان ما زیباتر است.

انواع حفاظ دیوار با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین نوع از فلز و مواد اولیه تولید شده می باشد که به واسطه همین امر می توان در شرایط مختلفی این محصول را مورد استفاده قرار داد. به واسطه کیفیتی که این محصول دارا می باشد، بهره گیری از آن با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده می باشد. حفاظ روی دیوار برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حفاظتی با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ رنگ آمیزی شده می باشد و همین امر سبب شده تا از آن بسیار بهره گرفته گردد.

انواع حفاظ روی دیوار

نصب انواع حفاظ روی دیوار
انواع حفاظ روی دیوار را می توان در بازه زمانی کوتاهی و به نحو مطلوب بر روی تمام مدل دیوارها نصب کرد. نکته قابل توجه در رابطه با مدل های مختلفی از حفاظ روی دیوار آن می باشد که این محصول را می توان به بهترین حالت ممکن نصب کرد و به منظور قرار گیری آن نیازی به خرابی نیز نخواهد می باشد. حفاظ روی دیوار به واسطه ساختار و طراحی که از آن برخوردار می باشد، قابل و بعد از اسکان در ساختمان قابل نصب و اجرا می باشد و به همین جهت مورد توجه قرار گرفته می باشد.

نرده حفاظ شاخ گوزنی

موارد استفاده از حفاظ روی دیوار
حفاظ روی دیوار در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای تمام ساختمان ها از جمله، مدارس، منازل مسکونی و تجاری کاربرد خواهد داشت. انواع حفاظ را به گونه ای تولید کرده اند که بتوان با خیالی آسوده از آن ها بهره مند گردید. حفاظ یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی به شمار می آیند که تهیه آن برای تمام ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

مشاوره میخواهید؟همین حالا شروع کنید