حفاظ پنجره

حفاظ پنجره : یکی از خدمات صنایع  قائم حفاظ ساخت و نصب نرده حفاظ پنجره آهنی می باشد. هم به صورت تکی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب است.

قیمت ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره شامل حفاظ های فرفورژه و ساده  می باشد که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر  می باشد و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود. .

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره ساده

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع قائم حفاظ سفارش دهید.

انواع حفاظ پنجره

کدام حفاظ برای پنجره آهنی استفاده بیشتری را دارد؟

حفاظ پنجره فرفورژه از چه نظر دارای اهمیت می باشد؟

آیا می دانید هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره window fence بر چه اساسی تعیین می شود؟

امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی آهنی می باشند، زیرا پنجره های آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های مختلف به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند.

حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب کرد، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه است. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نمی شود.

برخی دیگر از افراد بر این باور هستند که حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا باید قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید کرد.

زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن است، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب  می شود. حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن  می باشد و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد.این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی می باشد که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند.

حفاظ پنجره متحرک از انواع حفاظ پنجره دو جداره می توان به نمونه های زیر اشاره کرد :

محافظ پنجره آکاردئونی

با کارکرد بسیار جالب بصورت تاشو بوده و بصورت آکاردئونی باز و بسته می شود. در فضاهای بزرگ که دارای سطوح وسیعی از شیشه  می باشند ، از آنها استفاده می شود.

حفاظ ابرویی چیست

ظاهر تقریبی آن به شکل ابرو دیده می شود. دارای پهنای بیشتری نسبت به ارتفاع آن است. معمولاً در ساختمانهای بزرگی که از لحاظ معماری به نوعی برجسته و تماشایی می باشند، بکار گرفته می شود.

حفاظ پنجره دو جداره

به عنوان محافظی مقاوم در برابر بادهای طوفان زا و بسیار شدید می باشد. در هنگام باز شدن این حفاظ از لبه بالایی بسته و تنها در لبه پایینی به سمت بالا و شکل سایبان باز می شود.از این محافظ در ساختمان هایی که دارای طراحی کلاسیک می باشند، استفاده می شود.

حفاظ شبه چوب و وینیل

یکی از بهترین و بالاترین سطح ارزشی این محافظ در مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و آتش می باشد.بنابراین در فضاهایی که دارای رطوبت زیادی است، مناسب به نظر می رسد. زیرا نسبت به ترک خوردگی و پوسیدگی مقاوم  می باشد. البته شایان ذکر می باشد که در جذب گرد و غبار بسیار سریع عمل می کند. بنابراین باید زود به زود نسبت به نظافت آن اقدام نمود.

حفاظ جالیزی

طراحی آن به صورتی می باشد که هوا بخوبی از آن عبور کرده و به سمت داخل و خارج فضا، جریان می یابد.
دارای شیارهایی به پهنای ۴ تا ۵ سانتی متر است. اگر می خواهیم که حریم داخلی خانه ما حفظ شود. همچنین اگر مایل به کنترل نور و هوای ورودی می باشیم، به نظر می رسد که انتخاب این محافظ مناسب ترین گزینه است.

 

حفاظ کافه ای چیست

از نظر اندازه کوچک بوده، بطوری که فقط قادر به پوشاندن نیمه پایینی دو لنگه پنجره می باشند.بنابراین نور خورشید در اندازه وسیعی وارد محیط می شود. می توان آن را ترکیبی از حفظ حریم خصوصی و روشنایی نور خورشید دانست.

مشاوره میخواهید؟همین حالا شروع کنید